مزایای تحصیل در انگلستان

دانشگاه‌های انگلستان جزو با کیفیت ترین دانشگاه‌های جهان شناخته میشوند. ارائۀ رشته های مختلف در دانشگاه های بسیار معتبر موجب محبوبیت انگلیس در بین دانشجویان بین المللی شده است و سالانه ۴۴۲ هزار دانشجوی خارجی در بریتانیا مشغول به تحصیل شوند. تحصیل در انگلستان مزایای بیشماری دارد که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

 

سیستم آموزش عالی انگلستان

سیستم آموزشی انگلستان در جهان جزو برترین نظام های آموزشی به شمار میرود و در رده بندی جهانی نام دانشگاه های انگلیس به چشم میخورد. دانشگاه های آکسفورد، کمبریج، امپریال کالج لندن و دانشگاه UCL رتبه های اول تا چهارم جهان را به خود اختصاص داده اند و همچنین رتبه های پنجم، ششم، هشتم و دهم جهان هم دانشگاه های انگلیس هستند.

کیفیت بالای تحصیل در انگلستان

  •  کیفیت تحصیلی دانشگاههای انگلستان در جهان مشهور است. همۀ دانشگاهها و کالج‌های انگلستان براساس استانداردهای دقیقی اداره میشوند که دولت وضع میکند، بنابراین می‌توان در مورد ارائه بهترین خدمات آموزشی، پشتیبانی تحصیلی و منابعی که در اختیار دانشجویان قرار میگیرد اطمینان داشت.
  •  انگلستان به لحاظ کیفیت آثار پژوهشی رتبۀ اول را در جهان کسب کرده و از آمریکا پیشی گرفته است. به این دلیل که بهترین پژوهش های جهانی در انگلستان انجام میشود و امکان دسترسی به امکانات بروز شده وجود دارد.

مدت تحصیل در انگستان

مدت زمان دورۀ لیسانس در اکثر کشورها ۴ سال است، در حالی که در انگلستان مقطع لیسانس فقط ۳ سال به طول میانجامد و تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد، فقط ۱ سال به درازا میکشد که این موضوع از لحاظ کاهش هزینه های تحصیل و زندگی به دانشجویان کمک میکند. علاوه بر این، شما به عنوان دانشجوی خارجی به بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی در انگلستان دسترسی خواهید داشت. پس از مقایسه هزینه های زندگی در انگلستان با سایر کشور ها به این نتیجه دست یافتیم که هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان در سطح معقولی قرار دارد.

 

هزینه تحصیل در انگستان


هزینه های تحصیل در انگلستان اغلب در حال تغییر است. در حالی که قیمت ها در سال های اخیر برای دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا نیز افزایش یافته است. در حال حاضر هزینه های تحصیلی دانشجویان بین المللی از حدود 10 هزار پوند  ( 14130 دلار ) شروع می شود و در رشته هایی مانند پزشکی تا 38000 پوند یا 53700 دلار افزایش خواهد داشت. تمامی رشته های علوم انسانی حداقل هزینه ها را دارند در حالی که دوره های آزمایشگاهی و بالینی به طور قابل توجهی گران تر هستند. هزینه های زندگی در انگلستان حدود 12200 پوند  یا 31380 دلار  در سال است. در حالی که این هزینه ها ممکن است دلهره آور باشد، به یاد داشته باشید که اکثر دانشگاه های انگلستان برنامه های کوتاه‌تری را نسبت به کشوری مانند ایالت متحده امریکا ارائه دهند.

درباره انگلستان

برای افرادی که صرفاً با هدف کار به انگلستان می آیند، زندگی در این کشور تجربه ای دلپذیر و ارزشمند است. افراد مقیم در بریتانیا از استاندارد بالای زندگی، آموزش و سرگرمی برخوردار می باشند. نظام آموزشی کارآمد، استانداردهای بالای آموزشی، عملکرد و دستاوردهای دانشجویان بریتانیا از جایگاه والائی در جهان برخوردار می باشد. دانشگاه ها و دیگر موسسات آموزش عالی انگلستان شهرت جهانی دارند.
سیستم بهداشت انگلستان، که با سرمایه عمومی اداره می گردد، همگام با توسعه بخش خصوصی، خدمات پزشکی و درمانی رایگان به عموم نیازمندان ارائه می دهد. در کنار نرخ پایین مالیات شخصی و کسب کارتان، از کلیه منابع لازم جهت بهره مندی کامل از امکانات زندگی در بریتانیا برخوردار خواهید بود.
انگلستان از میراث فرهنگی غنی و متنوعی برخوردار است که 25 مورد آن، در فهرست مهمترین آثار میراث فرهنگی جهان ثبت شده است. این جاذبه های گردشگری، از آثار معماری تا سنگ واره های ما قبل تاریخ و از شهرهای زیبا تا سایت های شاخص عصر صنعتی شدن را شامل می گردد.
فرهنگ معماری این کشور شامل گستره متنوعی از قصرهای قرون وسطائی (که کماکان استوار باقی مانده است) تا ساختمانهای تجاری مدرن است. در انگلیس به تنهائی بالغ بر 370000 بنای تاریخی، 19000 بنای یادبود، و 8000 حوزه حفاظت شده به ثبت رسیده است. مردم انگلستان، در کنار اشتیاق به پرورش خرد و روح خود، به پرورش جسم خود نیز مبادرت دارند. بنابراین، امکان انجام فعالیت های ورزشی در سطوح مختلف و برای عامه مردم فراهم می باشد. مجموعه ای از امکانات ورزشی دردسترس عموم، با قیمت مناسب، توسط مسئولین محلی فراهم شده و در عین حال تعداد باشگاه ها و ورزشگاه های خصوصی نیز رو به افزایش است. به خاطر اشتیاق سرشار مردم انگلستان به بازی گلف، تعدا زیادی از زمین های مخصوص بازی گلف، در سراسر انگلستان، در اختیار علاقمندان قرار دارد.

خدمات ما

موسسه فرهنگی نیوتن مفتخر است، با سال ها تجربه موفق، گستره ای از خدمات آموزشی، مهاجرتی و ویزا را برای مشتریان ارجمند خود ارائه می دهد. ما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم بود. در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی، خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان می باشد.

خدمات دانش آموزی و دانشجویی

این خدمات شامل موارد زیر است:
• مشاوره آموزشی انتخاب رشته و دانشگاه
• خدمات کامل ثبت نام و پذیرش برای دوره های دبستان، دبیرستان، پیش نیاز دانشگاهی، لیسانس و فوق لیسانس
• مشاوره و نظارت جهت تکمیل مدارک
• خدمات کامل ویزای دانشجویی و دانش آموزی
• پشتیبانی دانش آموزان نوجوان و ارتباط با موسسات آموزشی به نمایندگی از خانواده ایشان

خدمات مهاجرتی

این خدمات شامل موارد زیر است:

خدمات ویزای نمایندگی کسب و کار در خارج از کشور

تهیه طرح توجیه اقتصادی برای متقاضیان ویزاهای کارآفرینی

مشاوره و خدمات اخذ ویزاهای ازدواج

نماینده کسب و کار در خارج از کشور

متقاضیانی که تمایل دارند به انگلستان مهاجرت نمایند، با استفاده از خدمات موسسه فرهنگی نیوتن می توانند از این طریق اقدام کنند که در نهایت منجر به اقامت می شود. شرایط لازم جهت اقدام برای دریافت ویزای نماینده کسب و کار در خارج از کشور به شرح زیر است:

  • اشتغال در کشور های خارج از اروپا
  • داشتن پشتیبانی مالی به اندازه ای که نیاز به حمایت مالی دولت نداشته باشند
  • داشتن سطح زبان حداقل A1

شما میتوانید به مدت 3 سال در انگلیس بمانید و پس از آن مجدداً مهلت ویزای خود را تا 2 سال دیگر تمدید نمایید. بعد از 5 سال اشتغال در انگلستان میتوانید درخواست خود را برای اقامت دائم ارائه دهید.

خدمات مشاوره اشتغال و مهاجرت به انگلستان (Shortage Occupation List)

نیروهای متخصص و افراد حرفه ای، به شدت در انگلستان مورد نیاز هستند. یکی از اهداف اصلی کشور انگلستان، جذب کمبود نیروهای متخصصی میباشد که توسط اداره امور مهاجرت انگلستان به روز رسانی می گردد.
لیست مشاغل مورد نیاز:

 Production managers and directors in mining and energy
Physical Scientists
Civil engineers
Mechanical engineers
Electrical & Electronics Engineers
Design and development engineers
Production and process engineers
Engineering professionals not elsewhere classified
IT specialist managers
IT business analysts, architects and systems designers
Programmers and software development professionals
Information technology and communications professionals not elsewhere classified
Environmental Professionals
Medical practitioners
Medical Radiographers
Health professionals not elsewhere classified
Nurses
Secondary education teaching professionals
Actuaries, economists and statisticians
Social workers
Quality control and planning engineers
Engineering technicians
Paramedics
Artist
Dancers and choreographers
Musicians
Arts officers, producers and directors
Graphic designers
Buyers and purchasing officers
Welding trades
Aircraft maintenance and related trades
Line repairers and cable jointers
Chefs

خدمات محلی در انگلستان

این خدمات شامل موارد زیر است:

خدمات تامین مسکن برای مسافرین، دانشجویان و دانش آموزان

پشتیبانی کامل متقاضیان از طریق دفتر مرکزی در لندن

خدمات انتقال ارز از طریق صرافی های معتبر

خدمات کامل دانشجویان و دانش آموزان شامل تمدید ثبت نام و تمدید ویزا

خدمات کامل حقوقی از طریق دفاتر وکالت